Aktuality

Uzavření pobočky České spořitelny

31.1.2019 08:52:32 - Aktuality
Česká spořitelna má nejširší pobočkovou síť v ČR, přesto však nemůže být všude. Česká spořitelna se snaží přizpůsobovat svým klientům a mít pobočky tam, kde je nejvíce využijí. Chod poboček proto pečlivě sleduje a podle míry jejich využití je přemísťuje, otevírá na nových místech, případně uzavírá.
V této souvislosti dospěla Česká spořitelna po detailní analýze k rozhodnutí, že 27. března 2019 ukončí provoz své pobočky v Chropyni. Čísla účtů, ani nastavení jejich dalších produktů se jim nijak nezmění.
V Chropyni bude nadále klientům k dispozici 24 hodin denně bankomat České spořitelny, který umožňuje kromě výběru hotovosti například zadání jednorázového i trvalého platebního příkazu, zaplacení složenky, dobití kreditu mobilního telefonu, změnu PIN kódu nebo zobrazení limitů karty.
Česká spořitelna nabízí také řadu jiných možností obsluhy účtu - internetové a mobilní bankovnictví nebo aplikaci Můj stav pro kontrolu zůstatku na účtech. Všechny možnosti jsou dostupné 24 hodin denně. Kompletní služby poskytne klientům také kterákoli jiná naše pobočka – například v Kroměříži, která má otevřeno každý pracovní den od 9:00 do 17:00 hodin.
Česká spořitelna děkuje za pochopení.

« Zpět na předchozí stránku